Pár slov o mně


Krátké profesní shrnutí

Seznam.cz

V oblasti online marketingu pracuji již od roku 2011 kdy jsem začínal na juniorské pozici ve společnosti Seznam.cz, kde jsem se později starar o reklamní systém Sklik.
V letech 2013 jsem opět ve společnosti Seznam.cz měl na starosti menší a střední klienty, kterým jsem se staral o PPC kampaně v Skliku. Díky tomu jsem získal spousty zkušeností z různých oblastí podnikání. Staral jsem se především o klienty z řad eshopů a cestovních kanceláří.

Slevomat - současnost

Od roku 2014 mi většinu času zabírá práce pro Slevomat.cz, ve kterém spravuji jeden z nejvyšších rozpočtů v PPC kampaních v Česku.
Ve Slevomatu se mi povedlo po převzetí kampaní po agenturu zvýšit jejich výkon 10 krát při zachování požadované návratnosti investic.
I díky přímé spolupráci s českou pobočkou Googlu a Seznam se dostávám k novým technologiím a školením často dříve než jsou oficiálně uvedeny pro malé klienty. Tuto výhodu přenáším i do kampaní pro své ostatní klienty. Momentálně ve Slevomatu vedu celý výkonnostní i brandový tým.
Společně s Slevomat.cz mám na starost i slovenskou verzi na Zlavomat.sk, kde jsem školil a dohlížel na dva PPC specialisty, kteří kampaně Zlavomatu spravují.


Freelance (volná noha) - současnost

Souběžně se Slevomatem od začátku roku 2014 se starám o několik menších klientů, které najdete v sekci reference.
Jedná se o klienty z různých oblasti podnikání například cestovní kancelář, developerská společnost, eshop s zdravou výživou, nebo marketingová agentura. Díky tomuto mám širší rozhled a mohu vyzkoušet všechny marketingové kanály.
Neváhejte a buďte další z mých klientů.

Google Partners Certified Trainer

V roce 2017 si mě Google vybral jako jednoho z 13 českých trenérů, kteří mohou oficiálně školit Google produkty a své zkušenosti předávat dále.

Aktivně přednáším

Slyšet a vidět jste mě mohli například na Marketingfestivalu, Googlím PBS, nebo v rámci týdně podnikání.